Locuri de muncă Oneşti

spacer Cu un istoric de peste 20 de ani in producerea si comercializarea echipamentelor de protectie individuala, ca urmare a investitiilor realizate si a dezvoltarii sustinute din ultimii 10 ani, compania urmareste extinderea echipei.
spacer Valorile noastre sunt: stabilitatea, grija pentru oameni, transparenta, recunoasterea profesionala, dezvoltarea si perfectionarea continua.
spacer S.C.TROTUSTEX SRL, sediul in Targu Trotus, Str. Garii nr. 11 C, angajeaza:
spacer - tehnicieni, tehnologi, normatori,
spacer - ingineri textilisti cu experienta,
spacer - ingineri textilisti - entry level, pentru departamentele: Productie, Proiectare, Asigurarea Calitatii;
spacer Se asigura:
spacer - prime de relocare, de instalare, de incadrare;
spacer - pachet salarial motivant;
spacer - baza tehnico-materiala de ultima generatie;
spacer - mediu de lucru de nivel superior;
spacer - program de lucru de 8 ore de luni pana vineri;
spacer - cazare (in cazul relocarii).
spacer Puteti trimite C.V.-ul dvs. la adresa de mail: contact@trotustex.com.
spacer Pentru mai multe informatii contactati-ne la tel. 0234.347.035
spacer Va asteptam in echipa noastra ! [fact 1261 - exp. 20.07.2020]

ANGAJAM OPERATOR PROIECTARE ASISTATA DE CALCULATOR
Ce este important pentru aceasta pozitie si ar trebui sa stii:
* Dorinta de a lucra intr-o echipa de ingineri si specialisti in Cadastru
* Claritatea, organizare si rezistenta la presiunea datelor limita din proiect
* Spiritul de echipa si dorinta de a oferi suport colegilor este importanta pentru noi
Beneficii:
* Training platit
* Suport si autonomie in dezvoltare
* Un mediu de lucru indreptat spre dezvoltare, apreciere si respect reciproc
* Salariu fix
* Bonus periodic corelat cu indeplinirea obiectivelor
* Traininguri de soft skills si cursuri hard Skills
Avem nevoie minim sa:
- stii sa folosesti programele CAD
- ai permis de conducere categoria B
- stii sa lucrezi in echipa
- sa fii RESPONSABIL, SERIOS si DEDICAT
- sa ai o viziune a carierei tale pentru cel putin 5 ani
Daca consideri ca ai ceva din toate acestea, atunci poti fi candidatul ideal pentru un loc in echipa noastra!
Tel: 0767332978 [exp 15.07.2021]

S.C.TROTUSTEX SRL,  cu sediul in Targu Trotus, Str. Garii nr. 11 C, angajeaza:
spacer- Responsabil sector IT- Hardware
spacerCandidatul ideal:
- matur, serios, responsabil
- sociabil, comunicativ, organizat
- cunostinte de limba engleza (la nivel mediu- avantaj)
- cunostinte de achizitii
spacerDescrierea jobului:
spacer IT - Hardware
- diagnosticare si remediere defecte PC, configurare si montare PC, mentenanta PC, retelistica
- achizitii masini si utilaje, piese de schimb, consumabile extra UE
spacer- Conducator auto categoriile B, C, C+E, D
- sociabil, comunicativ, organizat.
- disponibilitate pentru curse TIR
spacerCERINTE SPECIFICE:
spacerSa posede:
- Atestatul pentru transport persoane
- Atestatul pentru transport de mărfuri generale
- Cardul tahograf – constituie un avantaj
spacer Puteti depune c.v.-ul dvs. la sediul firmei sau il puteti transmite la adresa de mail: contact@trotustex.com.
spacer Pentru mai multe informatii contactati-ne la tel.: 0234 347035 ;
spacer Va asteptam in echipa noastra!
Fact 1254 - exp. 10.07.2021]

spacer Chimcomplex S.A. Borzești, cu sediul în Onesti, str. Industriilor nr. 3, organizează recrutare personal pentru următoarele posturi:
spacer 1. inginer stații electrice
spacer Condiții de participare:
spacer - absolvent studii superioare – inginer energetic/
spacer - experiență în exploatarea și mentenanța rețelelor și stațiilor electrice de înaltă/joasă tensiune
spacer 2. dispecer producție Condiții de participare:
spacer - absolvent studii superioare inginer chimist - experiență de min. 5 ani în conducerea proceselor tehnologice din industria chimică sau dispecerat productie
spacer 3. inginer chimist
spacer
Condiții de participare:
spacer - absolvent studii superioare inginer chimist
spacer - se acceptă și ingineri chimiști debutanți sau înscriși la master
spacer 4. inginer automatizari
spacer - absolvent studii superioare
spacer - se acceptă și ingineri automatiști debutanți sau înscriși la master
spacer 5. referent în relații economice internaționale
spacer - absolvent studii superioare – economist comerț/ marketing
spacer - să aibă competențe lingvistice limba engleză – nivel utilizare independentă - să aibă competențe digitale – utilizator nivel mediu
spacer 6. tehnician DCS
spacer - absolvent studii superioare/școală maiștri – inginer/maistru chimist
spacer 7. fochist
spacer Condiții de participare: calificare in meserie, autorizatie ISCIR – fochist clasa A
spacer 8. lacatuș mecanic
spacer Condiții de participare: calificare in meserie
spacer 9. gestionar depozite
spacer Condiții de participare: absolvent liceu,
spacer 10. agent securitate
spacer Condiții de participare: calificare în meserie, atestat agent securitate conform Legii 333/2003
spacer 11. Electrician (electromecanic) - A5 Invest
spacer - absolvent liceu sau scoala profesionala – calificare electrician /electromecanic
spacer - experienta in mentenanta echipamentelor electrice de la instalatiile de ridicat
spacer Candidații interesati pot depune Cerere de candidatură, până la data de 09.06.2021 la Registratura societătii sau pe adresa de email personal@chimcomplex.ro.
spacer Interviul va avea loc in perioada 15÷25.06.2021; candidații selectați pentru interviu vor fi contactați telefonic.
spacer Informații suplimentare se pot obține de la Biroul Resurse Umane, telefon – 0234302133

Axi Service angajează baiat cu experienta pentru montare folie auto pe geamuri. Se ofera salariu motivant. Tel: 0747773256

Axi service angajeaza personal spalatorie auto (baieti si fete). Se ofera salariu motivant. Tel: 0728002638.

Angajăm Mecanic Utilaje Agricole/Viticole
Se solicită:
- Studii in domeniul Mecanicii,
- Experienta in activitati de reparatii si intretinere;
- Dispus pentru scolarizare ;
- Dispus pentru deplasare in tara la sediul clientilor pentru mentenanta ;
- Cunostinte de limba engleza mediu si franceza.
Se ofera salariul peste medie
Contact: Busuioc Liviu 0725975122 si office@agritot.ro [exp 04.07.2021]

Dentalsav
Ești o fire comunicativă și îți place să socializezi? Te așteptăm în echipa noastră!
Clinica noastră angajează: consilier vinzari optică, infirmieră, recepționeră - asistent medical radiologie - asistentă medicală.
Așteptăm CV-ul tău printr-un e-mail la office@dentalsav.ro sau chiar la sediul clinicii din bd. Republicii, nr.2, Onești.
Tel. ☎️ 0234/311-755 📱 0788-357-973 #DentalSav

spacer S.C Croco S.R.L - fabrica de biscuiți Onești angajează:
spacer - Personal specializat in informatica de gestiune
spacer - inginer și tehnolog panificație

spacer - personal cu studii superioare pentru sectorul productie
spacer - economist / contabil
spacer - electrician / mecanic
spacer - operator fabricare biscuiți
- nu necesită calificare
spacer - personal cu studii superioare pentru compartimentul Desfacere - Logistică
spacer - facturist – locul de munca este in Onesti
spacer - Șef Serviciu Aprovizionare – locul de munca este in Onesti
spacer - Inspector Resurse Umane – locul de munca este in Onesti
spacer - Inginer IT – locul de munca este in Onesti
spacer - ambalator
spacer
Interviurile au loc de luni până vineri la ora 16:00 (pentru postul de ambalatorl la ora 08:00) la sediul societății din Onești, str. Slănicului nr. 12.
spacer Relații la telefon 0724525090 de luni până vineri, orele 08:00 – 17:00.
spacerSe oferă salariu motivant, masă gratuită.

spacer Telefoane utile Onești:
- Poliția Locală Onești: 0799201408
- Telefonul cetățeanului [DPP]: 0799201408
- Servicii foto-video: 0723626007

Actualizat: 28-Jun-2021 9:30

Filmari Onesti

fotograf onesti

Onesti Online © 2001 - 2021 | Realizator www.ClaudiuStefanescu.ro | Temei legal de functionare | GDPR - Protecția datelor cu caracter personal |

Protectia Consumatorilor - A.N.P.C. TR

sus